بازدید استاندار همدان از مجتمع آموزشی درمانی بعثت
استاندار همدان به همراه مدیر کل دفتر بازرسی، مدیریت عملکرد و امور حقوقی و تنی چند از مدیران استانداری از مجتمع آموزشی درمانی بعثت بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی مجتمع آموزشی درمانی بعثت ، دکتر علیرضا قاسمی فرزاد استاندار همدان با همراهی دکتر مصطفی مرادی مدیر کل دفتر بازرسی، مدیریت عملکرد و امور حقوقی در جریان این بازدید سرزده که با هدف بررسی چگونگی خدمات‌رسانی مراکز درمانی به شهروندان استان انجام شد، ضمن پایش روند ارائه خدمات بخش‌های مختلف این بیمارستان؛ مسائل و مشکلات کادر درمان، بیماران و همراهان را مورد بررسی قرار دادند. 

دکتر علیرضا قاسمی‌فرزاد استاندار همدان، با تأسی از سیاست‌های دولت سیزدهم مبنی بر بازدید سرزده از بازار و نهادهای و دستگاه‌های اجرایی استان در راستای تکریم‌ و خدمات رسانی به مردم، با همراهی برخی از مدیران مربوطه، هر هفته بازدیدهای خود را به صورت سرزده انجام می‌دهد، که در تداوم این برنامه، از بیمارستان بعثت بازدید و از نزدیک با کارکنان و مراجعه‌کنندگان این بیمارستان دیدار و گفت‌وگو کرد.

 

دکتر طهماسبی معاونت درمان دانشگاه نیز در حاشیه این بازدید اظهار داشت: مسئولان استان تلاش دارند در قالب این بازدیدها بیشتر به مسائل آگاه شوند و فضای هم افزایی در ارتقای سطح کیفی و کمّی ارائه خدمات ایجاد شود.

کیانی مدیر مجتمع بعثت در طول بازدید به ارائه گزارشی از نحوه خدمت رسانی   به مراجعین و بیماران پرداخت.

 در پایان بازدید دکتر قاسمی فرزاد ضمن تشکر از زحمات کادر درمان بعثت از فرایند خدمت رسانی به بیماران در این مجتمع   ابراز رضایت نمود.

تاریخ:
1400/10/23
ساعت:
08:03
تعداد بازدید:
37
منبع:

  • tt_0
  • tt_1
  • ee_0

امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
Powered by DorsaPortal